Бишівська Сільська Територіальна Громада Вітаємо На Офіційному Веб-сайті

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату сільської ради радий вітати Вас на сторінці офіційного сайту Бишівської сільської ради. Радий вітати Вас на сторінках офіційного сайту Вільхуватської сільської ради. Про стан виплат за січень 2022 року потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей.

Несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень. При здійсненні наданих повноважень голова сільради є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним — перед радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади — також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади. Голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу https://ruzhin.org.ua/ перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів сільської ради зобов’язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін. Наш офіційний веб-сайт, Маківської сільської територіальної громади, дає можливість Вам ознайомитись з об’єктивною і повною інформацією про роботу сільської ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету.

  • Ми об’єдналися з ціллю реалізувати свій потенціал і лише спільними зусиллями ми обов’язково досягнемо поставлених цілей.
  • Створивши офіційний сайт Пірнівської громади, ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення повної прозорості та відкритості у своїй роботі, поданні достовірної інформації про важливі події в громаді, ознайомленні з рішеннями депутатського корпусу та виконавчого комітету.
  • На вимогу не менше половини депутатів сільської ради зобов’язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.
  • Територіальна громада займає площу 423,36 км2, з населенням 7700 осіб (чоловіки – 3640, жінки – 4060), у тому числі у с.
  • Також тут можна ознайомитись з інформацією про нашу громаду, актуальними новинами, планами та досягненнями.

Ворог не перестає обстрілювати енергетичну інфраструктуру України. ОГОЛОШЕННЯЗвертаємо увагу кандидатів в депутати та кандидатів на посаду голови.

Кп «святопетрівське»: Нові Тарифи На Послуги З Централізованого Водопостачання Та Водовідведення

Пірнівська громада об’єднала с.Новосілки, с.Нижча Дубечня, с.Вища Дубечня, с.Лебедівка, с.Пірнове, с. Ровжі, с.Боденьки, с.Сувид, що стало початком нової сторінки історії нашого краю. Ми об’єдналися з ціллю реалізувати свій потенціал і лише спільними зусиллями ми обов’язково досягнемо поставлених цілей.

сільска рада

Комар, розташована за 160 км на південний захід від м. Територією громади протікають річки Вовча та Мокрі Яли (притока р.Вовча), які несуть свої води у р.Дніпро. Комар (адміністративного центру громади) проходить автомобільна траса державного значення Н-15 Запоріжжя – Курахове. Створивши офіційний сайт Пірнівської громади, ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення повної прозорості та відкритості у своїй роботі, поданні достовірної інформації про важливі події в громаді, ознайомленні з рішеннями депутатського корпусу та виконавчого комітету.

Пкг «гореничі»: Нові Тарифи На Послуги З Централізованого Водопостачання Та Водовідведення

Ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення повної прозорості та відкритості у своїй роботі, поданні достовірної інформації про важливі події в громаді, ознайомленні з офіційними документами сільської ради . На цьому сайті ви дізнаєтесь про успіхи і проблеми сільської ради, чим сьогодні живе Піщанська територіальна громада, плани на майбутнє та перспективи розвитку. Територіальна громада Комарської сільської ради утворена 26 листопада 2020 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2016 року. Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про сільську раду та її роботу. Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось, корисною для вас інформацією.

У Саф’янівській Громаді Триває Підготовка До Позачергової Сесії

25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» … Громада межує із територіальною громадою Великоновосілківської сільської ради Волноваського району Донецької області, Дніпропетровською та Запорізькою областями. Транспортний зв’язок з обласним центром (м. Краматорськ) проходить по асфальтованій дорозі. Засідання комісії з питань захисту прав дитини Байковецької сільської ради. Детальніше про те, як функціонує бюджет в умовах воєнного стану в нашій громаді поспілкувалися із заступником голови Оброшинської сільської ради Антоном Кустиком.

Фонтанська сільська рада інформує про вихід додатку єППО, який допоможе силам Військ протиповітряної оборони ЗСУ захищати небо над Україною. Android-версія застосунку єППО пройшла верифікацію Google. Вітаю Вас на офіційному веб-сайті Піщанської сільської ради.

Також тут можна ознайомитись з інформацією про нашу громаду, актуальними новинами, планами та досягненнями. Сільський голова — головна посадова особа територіальної громади села чи жителів кількох сіл. Він обирається територіальною громадою на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на 5 років. Голова сільради очолює її виконавчий комітет, головує на її засіданнях. Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997 року визначається система місцевого самоврядування держави, зокрема сутність сільської ради.